خريد بک لينک
لوازم یدکی ال ۹۰
Hookah Shisha Tobacco
ماسک سه لایه
فلنج
Barabas Ropa de hombre
استخر چای سبز و نوشابه در ژاپن!+عکس
<-BloTitle->
<-BloText->

تاريخ : 14 مرداد 1394 | <-PostTime-> | نویسنده : سعید میرعباسی | بازدید : <-PostHit->
حوضچه های آب گرمی هم وجود دارد که شاید کسی دلش نخواهد در آنها شنا کند. یکی از این مدل جکوزی ها استخرهای نوشیدنی در ژاپن وجود دارد.
بعید به نظر می رسد در دنیا کسی وجود داشته باشدکه از چند دقیقه نشستن در یک حوزچه آب گرم لذت نبرد. به غیر از آرامش بسیار دلپذیری که در این شرایط به انسان دست می دهد، علم پزشکی ثابت کرده که چند دقیقه شنا در یک حوزچه آب گرم و یا به اصطلاح جکوزی، می تواند به درمان درد مفاصل یا کوفتکی های بدن کمک کند.

استخر چای سبز و نوشابه در ژاپن!+عکس
در این میان البته حوضچه های آب گرمی هم وجود دارد که شاید کسی دلش نخواهد در آنها شنا کند. یکی از این مدل جکوزی ها استخرهای نوشیدنی در منطقه «هاکونه»، ژاپن است!

شاید باورش کمی سخت باشد اما در این منطقه 25 حوضچه گرم وجود دارد که البته در آنها به جای آب از نوشیدنی های مختلف نظیر چای سبز، نوشابه، شربت های میوه، شیرعسل، شیر قهوه، نسکافه و... استفاده شده است.

شنا کردن در خوراکی های خوشمزه به نظر جذاب نمی آید. خیلی از مردم هستند که دوست ندارند بدن آنها نوچ و چسبناک بشود اما به هر حال این حوضچه ها تعداد بسیار زیادی مشتری داشته و هر روز نیز بر تعداد آنها افزوده می شود.ادامه ي مطلب
امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *


<-BloTitle->
<-BloText->